Ekol Hoca Temel Kavramlar Konu AnlatımıEkol Hoca Matematik Temel Kavramlar Ders Açıklaması

Merhaba arkadaşlar ekol hoca matematik konu anlatımı sizin de bildiğiniz gibi ygs için oldukça önemli bu dersimizde temel kavramlar konusuna değinilmektedir. Neden temel kavramlar derseniz, matematiğin ilk konusu olmasının ciddi bir etkisi var elbette. İlk konuyu doğru olarak anlarsanız o şekilde ilerleme şansınız olur. Temel kavramların anlaşılması bu yüzden çok önemli.

Bu dersimizde bir de şenol hoca yer alıyor o da çok kaliteli hocalardan biri özellikle konuyu çok sade ve öğrencilerin anlayacağı şekilde anlatması çok ön plana çıkarıyor hocayı.

46 Comments

 1. Yorumunuz..mobil de yuklense iyi olacak cunku videolar youtube dışindakiler buyumuyo ve ileri alinmiyor

 2. yazdıgım ilk yorum bıraz kaza eseri oldu. ve size teskkur ederım boyle bı sayfa yaptıgın için fakat konuların bıraz daha daha dogrusu soru orneklerı hep birbiriyle aynı vermıssınız bıraz daha kapsamlı ve karsımıza cıkacak tıpte soru orneklerı cozersenız daha cok sevinirim. :))

   

 3. Ben üniversiteye giremicem kazanamıcağım diye korkuyordum ama bu korkumu sizin sayenizde yendim ekol hocam . korkulacak hiç birşey yokmuş gerçekten çok güzel anlatıyorsunuz emeğinize bilginize sağlık.

 4. hocam allah sizden razı olsun çok güzel anlatıyorsunuz bize çok yardımcı oluyorsun diğer sitelerdeki gibi ücret de talep etmiyorsunuz allah razı olsun saolun

  • arkadaşım bi program var yardımcı olayım ıstersen ıdm onu kurup oyle ındırebılırsın

 5. şenol hocam ok iyi anlatıyorunuz akat bu videoda son soruyu yanlış cevapladınız 0 rakam değildir 0ı alamayız bu soruda teşekkürler anlatımlarınız için.

 6. Hoca cok guzel anlatiyo cabucak kavrayabiliyorum konulari,matematigi daha once hic bu kadar iyi anlayamamiistim :)a llah sizden razi olsun hocamm..

 7. bayıldım ya şenol hocam sızeeee cok tesekkur ederım tek basıma bu matematıgı nasıl halletcem dıyordum.. sagolun varolun duacınızım :))

 8. Allah bu dersleri hazırlayanlardan buraya yükleyenlerden razı olsun. Hem de çok güzel anlatıyorlar gayet anlaşılır net bir şekilde. Siteyi çok beğendim dersaneye gitmeden de evden ders alınabileceğini öğrendim çok teşekkür ediyorum emeği geçen herkese. Tabi çalışmak zor :)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*