Sayı Basamakları (Çözümleme) Konu Anlatımı


Sayı Basamakları (Çözümleme) Konu Anlatımı Açıklaması

Sayı Basamakları ( Doğan Ulu ) Videolu Ders Anlatımımızı İzleyerek Matematikte Bir Eksiğiniz Kalmayacak Doğan Ulu Hoca Sayı Basamakları ve Taban Aritmetiği Konusunu En güzel şekilde anlatarak Matematiği sevdirmektedir. Bu derste hocamız sayıların çözümlenmesi noktasında örnekler üzerinden konuyu en güzel şekilde anlatmaktadır. Konunun tüm detayları ve yönleriyle verilmesi öğrencinin matematik testinin başına oturduğunda hiç sıkıntı yaşamadan soruları çözebilmesine neden olduğu için çok tercih edilen bir ekol hocanın matematik konu anlatımı olduğunu söyelebiliriz. Sayıların çözümlenmesi konusu şimdiye dek defalarca YGS ve ÖSS de sorular halinde sorulmuş değişik soru tiplerine sahiptir. Yüksek matematik neti yapmak isteyen arkadaşlara çok ciddi bir şekilde tavsiye ederim bu dersi.

Sayı Basamakları 2 ( Doğan Ulu ) , Doğan Ulu Hocamızın pırlanta gibi anlatımıyla matematiğin temel konularından biri olan Sayı Basamakları konusu ile paylaşımlara devam ediyoruz. Sayı Basamakları 2 ( Doğan Ulu )  bugün sizlerle birlikte sayı basamakları 1 video dersimizin devamı olan sayı basamakları 2 video dersimizi paylaşıyorum. bu video derste sevgili doğan ulu hocamız taban aritmetiği, taban değiştirme ve tabnlarda çapraz işlemler gibi alt başlıkları örnekler eşliğinde ele almaktadır.Sayı Basamakları 2 ( Doğan Ulu )

Bir önceki ekol hoca video dersimiz olan Ekol Hoca SBS 7.Sınıf Matematik Çemberin Yay Uzunluğu konu anlatımında Çemberin Yay Uzunluğu hakkında detaylı bilgiler verilmektedir.

5 yorum

  1. Hocanın kpss cdlerini aldım videolar muhteşem ötesi ama tbletim android o yüzden calıştıramıyorum windovs olmasi gerekiyor dönüştürülmüyor da.onun için yeni bir toplamabilgisaray almam gerekiyor.ne olur buna bir çözum bulun.çalışmam gerekiyor.daha acamadı moralim bozuluyor.matı bana bu adam! Sevdiriyor.daha örnek videolardan bır sürü şey öğrenmeye başlamıstım.bir çözüm!!!

  2. ben ne diyeceğimi nasıl diyeceğimi bilemedim ben liseden mezun olalı 16 yıl oldu bu sene sınavlara hazırlanıyorum matematiğim iyiydi tabiki uzun seneler oldu ama sizin sayenizde başarılamayacak bişeyin olmadığına inandım o kadar güzel ve detaylı anlatılmış ki sizin anlatmanızdan anlamayan bir insan olamaz diye düşünüyorum :)
    ALLAH binkere razı olsun.Sadece buradan çalışma imkanım var bunun yeterli olacağı kanısındayım olur mu sizce bu sınavı kazanmayı çok istiyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*