Obeb – Okek Konu Anlatımı YGS Matematik


Obeb – Okek Konu Anlatımı ( Tekin Hoca ) Dersimizin Detayları Aşağıdaki Gibidir

 

Tekin hocanın bölme konu anlatımının ardından şimdi de sizlerle obeb okek konu anlatımını paylaşıyoruz sizin de bildiğiniz gibi öğrenciler genelde matematiğin bu konusunu pek sevmez özellikle de obeb okek ile ilgili değişik tipteki problem soruları hep kafaları karıştırmıştır. Fakat ekol hoca konuyu o kadar güzel ve sade anlatıyor ki anlamamak neredeyse mümkün değil.. Size düşen sadece hocanın konu anlatımını dikkatli bir şekilde takip etmek ve konuyu iyice tekrarlamak. Özellikle son ygs sınavında bu konudan test sorusu sayısının artması ciddi bir fikir veriyor bize.

Obeb Okek Konusundan Nasıl Başarılı Olacağım?

Matematik dersinden başarılı olmak lazım önce onun için de üstün zekalı olmanıza gerek yok biraz ders çalışmanız yeterli olacaktır ders çalışma işini de düzenli yaparsanız tekrar ederseniz matematikte konular sıralama şeklinde gider. Eğer bölme ve bölünebilme konusunu anlamıyorsanız haliyle ebob ekok konusunu hiç anlamayacaksınız. Ders çalışırken konulara iyice bakın nerede takılıdğınız yer varsa orayı sakın es geçmeyin obeb okek konusu gibi nispeten anlaşılması zor ama aslında kolay konulara ancak bu şekilde çalışılabilir.

Bir önceki videolu ekol hoca ders anlatımımız olan Sayı Kesir Problemleri ( Tekin Hoca ) başlıklı dersimize de bakmanızı öneririz

4 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*