KPSS Matematik Yaş Problemleri Videolu Soru Çözümleri 2KPSS Matematik Yaş Problemleri Videolu Soru Çözümleri 2 ile kaldığımız yerden devam edelim bir süredir KPSS Matematik video dersi paylaşamamıştık. Sevgili arkadaşlar madem ki KPSS sınavına hazırlanıyoruz o halde en güzeli KPSS matematik ile başlamaktır. KPSS Matematik videolu ders anlatımları kapsamında sizlere tavsiyemiz videolu derslerimizi izledikten hemen sonra elinize geçirdiğiniz tüm KPSS Matematik videolu derslerini çözmeniz..

KPSSyi bir problem olarak görmektense arkadaşlar üzerine yürümek ve bu sorundan kurtıulmak için daha fazla gayret göstermek en büyük hedefimiz olmalıdır. KPSS sınavına hazırlanan yüzbinlerce genç için en büyük problem ise KPSS matematik.. evet bir parça da olsa çorbada tuzumuz bulunsun amacıyla değerli bir hocamızın emek vererek çözdüğü KPSS sorularını siz değerli KPSS hazırlık arkadaşlarımızla paylaşıyoruz.

KPSS ders anlatımı kapsamında da bir çok paylaşımda bulunmuştuk aslında fakat bu defa Yaş Problemleri noktasında ne kadar da eksik kaldığımızı görmezden gelemedim. Daha önce yaş problemleri ile ilgili bir video ders bulursak sizin KPSS Matematik netlerini artırabilmeniz açısından çok da faydalı olabilir düşüncesiyle paylaşmak istedik fakat kısmet olmadı.. ama bugün video dersleri bulduk ve sizin istifadenize sunuyoruz. Emeği geçen başta hocamız olmak üzere herkese de teşkkürler.. EtkinDers.com olarak daima KPSSye hazırlanan öğrencilerin yanında olacağız. Yeter ki sizler KPSS Matematik videolarımızı izleyin ve test çözün başarmak size yakışır.

Video derslerde bulduğunuz yakaladığınız püf noktalar kpss matematik soru çözümlerinde göreceksiniz ki soru çözüm hızınızı problem çözme becerinizi katlayarak artırıyor. KPSS matematik yaş problemleri 1 video dersimizde yer alan matematik soru çözümlerine de göz gezdirmeniz dileğiyle mutlaka KPSS derslerimizi takip edin!

Bir önceki videolu ekol hoca ders anlatımımız olan KPSS Matematik Yaş Problemleri Videolu Soru Çözümü 1 başlıklı dersimize de bakmanızı öneririz

One thought on “KPSS Matematik Yaş Problemleri Videolu Soru Çözümleri 2

  1. 12.Soruyu yanlış çözdün sanırım Burak’ın o zamanki yaşı diyor yaş farkının x-5 üzerinden hesaplanması gerekmiyor mu?Gerçi sen cevap anahtarından bakmışsındır :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>