KPSS Matematik Konu Anlatımı Video Dersleri

14 thoughts on “KPSS Matematik Konu Anlatımı Video Dersleri

 1. hocam emeğinize sağlık hiçbir yerde öğrenemediğim konuların sayenizde ustası oldum

 2. iyi günler ya bu hocanın anlatımı güzel konu anlatımı yok mu acaba sadece bu hocanın

 3. çok faydalı videolar keşke yenileri de eklense bu videolar sayesinde çok fazla soru tarzı görmüş oldum çok teşekkürler.

 4. Hocam ağzınıza sağlıkALLAH razı olsun. Dersaneye gidemiyorum ama burdaki anlatımınız dersaneden daha güzel.Çünkü anlamadıysam tekrar bakıyorum. Dersanede öyle yapmak biraz zor.KİBRİYA HOCA(KİB=Kendinize iyi bakın)

 5. Yıllar once kpss öğrencilerim için hazırladığım bu videolardan hala birilerinin faydalanabildiğini görmek oldukça keyifli. Her ne kadar site benim iznim ve hatta haberim dahi olmadan kullanıyor olsa da gurur verici. İyi çalışmalar herkese

 6. kibriya hocadan Allah razi olsun.Ne kadar güzel anlatıyor.Sesi insani cezbediyor çok etkilendim kizdan acaba evli mi

 7. çoooooooooooooook güzel bi site :) dersaneye gitmeme rağmen bir çok konuyu buradan anladım

 8. matematiği hiçbir hoca bu kadar pratik yollarla anlatmamıştı, o yüzden hep kafa karışıklığı olurdu. Allah razı olsun hocam sizden.. Emekleriniz paha biçilemez doğrusu.

 9. Çok güzel bir site ve çok güzel bir hizmet,Allah mahcup etmesin,dersaneye gitmeye imkanı olmayanlar için çok güzel bir hizmet.Allah razı olsun.Bu hizmetlerin devamını ve çeşitliliğin artmasını diliyorum.
  Ben çok faydalandım.

  Sağılçakla kalın.

 10. çok çok güzel bir site olmuş kuranlardan Allah bin kere razı olsun matematiğime faydası olur inş…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>