YGS LYS Kimya Konu Anlatımı

YGS ve LYS Kimya Konuları Videolu Kimya Konu Anlatımları, YGS Kimya Ders Videoları ve Soru Çözümleri Sayfamıza Hoş Geldiniz!

 

“Kimya konu anlatımları için google’da arama yaparken sitenizi buldum. bu sayfayı hazırlayarak bizlerin kimya dersinde daha başarılı olmasına gerek YGS ve gerek LYS kimya sorularını daha etkili biçimde çözmemize yardımcı olduğu için etkinders.com yönetimine teşekkür ederim.”

Batuhan

“Sayın site yöneticileri.. özel dersin fiyatının en az 50,00 TL olduğu bir çağda ne bu ücretsiz kimya konu anlatımları ve kimya soru çözümleri ne kadar makbule geçiyor anlatamam.. Özellikle Özkan Güray hocamıza ve Ramazan Cansoy hocamıza teşekkür ediyorum. Özkan Güray hocanın kimya üstadı olduğuna inanıyorum. Gerçekten süper anlatıyor bu dersi.. Mol kavramı ve kimyasal hesaplamaları anlatışına da ayrıca hayran kaldığımı belirtmek isterim Allah razı olsun emeği geçenlerden.”

Merve

“Organik kimya soru çözümleri arayıp duruyordum karşıma http://www.etkinders.com/kimya adresi yani bu sayfa çıktı.. etkinders.com adını daha önce arkadaşlarımdan duydum.. ne diyelim Allah razı olsun hocalarımızdan.. ben şimdiye dek kimya yazılılarımın tamamını bu sayfadan çalıştım.. Son derece de memnun kaldım kimya konu anlatımı için dersanelere para ödüyoruz.. O kadar özel ders almak için paralar ödeniyor.. Site yönetimi bizlere katkı sağlamak adına bu kadar paylaşmış helal olsun doğrusu.”

Mustafa

“Madde ve özellikleri konusunu anlamıyordum burada anladım Allah razı olsun”

Nihat

11 Comments

  1. bu siteyi yeni keşfettim konular çok güzel anlatılmış okulu asıp videoları izliyorum ki daha faydalı olduğunu söyleyebilirim hazırlayanlara bolca teşşekkür ederim:)

  2. ya youtube kapatıldı Allah razı olsun yani okulda çok iyi eğitim veriyorlar ya en azından youtube dan eksiklerimizi tamamlıyorduk

  3. Konular Çok İyi Anlatılmış Anlamadığım Bir Çok Koyu Burada Anladım Ama Detaylı Bir Çalışma Olmamış. Bütün Konuların Videoları Olması Ve Ardında Testler Olması Gerekirdi. Site Düzeni Çok Karışık Ben Denk Geldim Reklamı Olmalı İlgi Odağı Hiç Bir Şey Bulamadım Sayfa Biraz Daha Düzenlenip Dikkat Çekici İlgi Odağı Haline Getirilirse Biz Öğrenciler Daha Memnun Kalacağımıza Eminim Çünkü Konu Anlatımları Harika.

  4. iyi bir site düzenlenmiş bence. Arkadaşlar iyi değil diyeceğine şunlar olursa iyi olur deseydi keşke sonuçta karşılığında para verip bişey yapmadınız

  5. Bazı konular iyi anlatılmış olsa da iğrenç bir site bence düzenlenmeli.Çok renksiz dikkat çekmeyecek bir site.

  6. Hiç güzel bi site değil bazı videolar iyi belki ama biraz düzenlemelisiniz ve her konudan konu anlatımı ve soru çözümü olmalı

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*