İslamiyet Öncesi Türk Tarihi

Anasayfa > EkolHoca > İslamiyet Öncesi Türk Tarihi

İslamiyet Öncesi Türk Tarihi Ekol Hoca Video Ders Tarih İzle dersimizde , İslamiyet Öncesi Türk Tarihi konu anlatımımızda İslamiyetten önce Türk devletlerinin ve Türk toplumunun içinde bulunduğu sosyo ekonomik durum ve toplumsal olaylar ışığında İslamiyetten önce türk kavimlerinin savaşları ve diğer devletlerle ilişkileri detaylı olarak anlatılmıştır.

İslamiyetin yayılması ve Türklere ulaşması aşamasından da kısaca bahseden Pelin hoca derste Türklerin yaşamları boyunca bağımsız kalmayı başarabilen bir devlet olduğu olgusu çerçecesinde yorumlarını sürdürerek KPSS ve YGS LYS Tarih öğrencilerine ufuk göstermektedir.

Bir önceki videolu ekol hoca ders anlatımımız olan Genel Tarih Bilgisi İlk Çağ Uygarlıkları başlıklı dersimize de bakmanızı öneririz

 1. Hocam emeğinize ve ağzınıza sağlık gerçekten çok yardımcı oldunuz sayenizde tarihi tam anlamıyla çözmeye ve anlamaya başladım emeği geçen ve bizlere bu imkanı sağlayan herkese teşekkürlerimi iletiyorum

 2. Mira Akhanlı 01/10/2014

  Harika ya emeğinize sağlık gerçekten çok güzel

 3. Şener Demirhan 16/05/2014

  hocam ygs hazırlanıyordum bu sene sizi dinledim ygs kazandım sımdıde kpss hazırlanıyorum şimdiden çok sağolun herkese tavsiye ediyorum bu siteyi ve hocalarını..

 4. nazan doruk 20/03/2014

  ağzınıza yüreğinize emeğinize sağlık pelin hocam anlatımınız akıcı ve çok güzel ben hiç bıkmadan bi konuyu 3 kere izliyorum …teşekkürlerr

 5. ya arkadaşlarım ben o kadarda mükemmel bir anlatım göremiyorum klasik milli eğitim hocası gibi kitap okuyor sanki siz birde hakan dede hocayı izleyin bakalım buna övgü yağdırıyorsanız hakan hocaya hayran kalacağınıza garanti veririm :)

 6. Allah razı olsun hocam gerçekten çok güzel ve detaylı anlatıyonuz

 7. Tarihten hiç anlamıyordum fakat sizi izleyince gayet iyi oldu :) Teşekkürler emeğinize sağlık :)

 8. Dersaneler kapatilsin bu site kapatilmasin abicim :)

 9. woow wonderful thats a good idea very very beautiful.

 10. ya gerçekten çok güzel anlatıyosunuz hocam ama bendeki problem unutkanlık okuyorum tekrar yapıyorum ama tarih çözemiyorum tarih sorularını genelde paragrafa benzetirler hani hep yorum üzerine derler ama ben türkçede çok iyiyim özellikle paragrafta ama tarih yapamıyorum lütfen yardımcı olun :(

 11. Tek kelime ile mukemmelsiniz. Elinize, zihnimizde emeğinize, öğreti becerisine sağlık. İlk kez tarih dersini bu kadar iyi anlayabiliyorum. Sizi ayakta alkisliyorum Pelin hocam.

 12. Çok süper bir anlatım… En sevdiğim ders ve süper bir anlatım olunca anlamam daha kolay oldu Teşekkürler

 13. gerçekten güzel olmus elinize sağlık..

 14. ben bu gidişle ygsde tarih sorularını fullerim herhalde..bu konularımı dinledikten sonra soru çözüyorum 12-12 yapiyorummm.:))pelin hocamm size teşekkür ediyorum emeklerinize sağlık:)

 15. gerçekten çok güzel ve akıcı anlatıyorsunuz bunun yanınca açıklamalarınız da gayet net elinize sağlık…

 16. kadın king

 17. özel ders veriyomudur acaba başka derslerde

 18. helal olsun çok güzel anlatmış

 19. videoyu hesap makinesiyle mi çektiniz?

 20. Çok teşekkür ederim yazılım vardı çok iyi oldu Allah razı olsun:) <3

 21. Çok memnun kaldım çok teşekkür ederim… Gerçekten özel ders almış gibi olduk

 22. Allah razı olsun çok beğendim

 23. 2013 ün ilk yorumu: emeği geçenlerden Allah razı olsun

 24. irem kaya 05/12/2012

  thank you very much

 25. fadime özdemir 21/10/2012

  neden açılmıyor ya

 26. teşekkürler bncede güzel anlatm

 27. çok güzel anlatılmış