İslam Tarihiİslam Tarihi video dersimiz Türklerin ve diğer İslam devletlerinin tarihte yaşadığı önemli olayları savaş ve anlaşmaları ve YGS LYS ve KPSS de karşınıza çıkabilecek pratik tarih bilgilerini anlatmaktadır. Video Derste yer alan tüm anlatımlar Pelin Yüzal Enöz hoca tarafından yapılmıştır.

Bir önceki videolu ekol hoca ders anlatımımız olan İslamiyet Öncesi Türk Tarihi başlıklı dersimize de bakmanızı öneririz

18 thoughts on “İslam Tarihi

 1. ağzınıza sağlık bu kadar akıcı anlatan bi hoca görmemiştim çok teşekkür ederim:))

 2. tarihi hiç sevmiyordum sizin sayenizde ck sevıyorum artık cok da ii anladım agzınıza yüreğinize sağlık pelin hocam sizi cok seviyorum:):):)

 3. İslam Tarihi, değil kırk Hadis Şerhi hz. peygamberin sözleri …satıştan kaldırıldı…hz peygambere hesap verecekler ne diyeyim

 4. çok güzel anlatıyorsunuz sizinle çalışıyorum fakat yazılar zor okunuyor video çekimide düzgün olursa seviniriz ama yinede çok teşekkürler :)

 5. çok teşekkür ederim gerçekten anladım konuyu ve sanırım Tarih dersini sevmeye başladım teşekkürler

 6. anlatım 10 numara 5 yıldız da bide soruları bizde görebilsek daha iyi olucak… :)

 7. hocamm cokk tesekkurlerr tarıh ı sızlee anlıyorumm emegınıze agzınıza saglıkk

 8. ben gerçkten hocamıza çok çok teşekkür diyorum sınavda çok yardımcı olacagını düşünüyorum bu bilgilerin bana. çok harika anlatıyor..

 9. anlatımına bayıldım valla ağzınıza sağlık… keşke herkes sizin gibi ders anlatsa

 10. Tüm olayları nedeniyle nasılıyla sonucuyla açıklamanız bizim konuları anlamamızın en büyük vesilesi. Teşekkürler ..

  1. BU SENE 3. SENEM.. BUGÜNE KADAR HİÇ DERS ÇALIŞMADIM AKLIM BAŞIMA GELDİ.. VE SİZİNLE HAZIRLANACAĞIM. İNŞALLAH İYİ SONUÇLAR ALACAĞIM ÇÜNKÜ GAYET GÜZEL ANLATIYOR HOCAMIZ.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>