Ekol Hoca Almanca Yiyecekler Konusu Videolu Almanca Dersi


Ekol Hoca Almanca Dersi Paylaşımlarımıza devam edelim.. bu videolu dersimizde ekolhoca Almanca dersleri olarak yiyecekler konusunu ele alıyoruz.. video dersimizde yer alan yiyecek resimlerinden de kolayca görülebileceği gibi her yiyeceğin almancada bir karşılığı verilerek video derste ifade edilen nesnelerin almanca dilindeki karşılıkları verilmiş. Bu şekilde tüm almanca kelimeleri değil ama önemli yiyeceklerin isimleri paylaşılarak almanca meraklısı arkadaşlarımızın öğrenmesi kolaylaştırılmıştır.

Ekol Hoca Almanca Yiyecekler Konusu from ekolhocadersleri.blogspot.com on Vimeo.

Zaten buradan da kendiniz görebileceksiniz. Yiyeceklerin Almanca dilindeki karşılıkları öyle o kadar da zor değil. kolayca akılda tutulabilir siz ekolhoca almanca derslerini bir süredir takip ediyorsanız bunları hatırlamakta zorlanmayacaksınız diye düşünüyorum.. tüm arkadaşlarımızın bu videolu almanca dersinden en güzel şekilde yararlanması dileğiyle. Almanca öğrenmek isteyen sayfaya giderek ilgili video dersleri izlemek suretiyle bu işi başarabilir.

Bir önceki ekol hoca video dersimiz olan Ekol Hoca Almanca Fiiller Konusu Videolu Almanca Ders Anlatımı konu anlatımında Almanca Ders Anlatımı hakkında detaylı bilgiler verilmektedir.

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*