Dil ve Anlatım – Fiilde Çatı Konu Anlatımı


fiilde Çatı zor olarak da bilinen bir konu olduğu halde Ekol Hoca dil ve anlatım ekibi tarafından olay halledildi.. Ekol hoca dil ve anlatım konularını en güzel şekilde anlatırken öğrencilerin maksimum derecede istifade edebilmesini de amaçladı ekol hoca olarak video derslerin amacı tamamen öğrencilerin dil ve anlatım konusunda kendilerini en üst düzeyde geliştirmeleri ve sınava bu sayede hazırlanabilmeleridir.

Bir önceki videolu ekol hoca ders anlatımımız olan Dil ve Anlatım konu Anlatımı - Ek Fiil Ek Eylem başlıklı dersimize de bakmanızı öneririz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 1. Hocam Allah için tahta kasa kamerayla mı çekiyorsunuz videoları anlamıyorum.İnsanın izleyesi gelmiyor.Ama yinede sağ olun çok yardımcı oldunuz.

 2. Hocam ağzınıza sağlık çok güzel anlatmışşınız.ALLAH razı olsun…

 3. işteş fiillerde son verilen örnek yanlış olmalı orada bir durumdan başka bir duruma geçiş vardır. dolayısıyla işteş olur.

 4. Hocam sunum ve anlatım prof ama video harbi mal olmuş videoyu tost makinesiyle çekmeseniz çok daha güzel olurmuş

 5. hocam harika anlatmışsınız ya ellerinize sağlık bilgilerimi pekiştirmemde yardımcı olduğunuziçin çok teşekkür ederim…

 6. hocam süper anlatmışsınız ya okulda anlamamıştm sayenizde burda anladım bitanesiniz sizz :):)

 7. vallaha okulda anlamadığımızı burada anlaııyoruz yada pekiştiriyoruz böyle siteler yapılması gerçekten çok önemli ve hayra geçen bir iş emeği geçenlere böyle bir işe başlamayı akıl edenlere teşekkürlerimi sunarım Türkiyeye eğitimli insan lazım .

 8. Hocaaaam bitanesiniz ya hicbisey anlamamistim suan cok iyi anladiim .Emegi gecen herekese sonsuz tesekkurleer :) umarim sinavda basarili olurum .

 9. ettirgen, oldurgan biraz karışık. pek(hiç)anlamadım ama onun dışında süper. bu arada ellerinize sağlık hocam.

 10. Ekol hoca iyiki varsınız sizin sayenizde matematiği cok seviyorummm …

 11. hocammmmmmmmmm sizzzzzzz olayı cözmüşünüz ya