Detay Hoca Sayı Basamakları Konu AnlatımıDetay Hoca Sayı Basamakları Konusunun video şeklinde anlatılması öğrenciler için büyük bir şans düşünsenize görmediğiniz bir öğrtmenin kaliteli ders anlatımı sizlerle ve matematik öğrenmenin değil, matematiği sevmenin zor olduğu ülkemiz şartlarında bu kadar kaliteli matematik öğretmenlerinden biri olan sevgili detay hocanın anlatımını izleyebilmek harikulade bir olay!

Sayı Basamakları konusunda neler anlatıklmaktadır?

Arkadaşlar bu sayı basamakalrı konusu basamak çözümleme olarak da matematik literatüründe kullanılabilmektedir. Deneme sınavlarında sıklıkla karşınıza çıkan soru tipleri vardır ya “ABC üç basamaklı doğal sayıdır, bu sayının AB iki basamaklı doğal sayısı ile toplamı en fazla kaç olabilir, A>B>C şartı sağlanmalıdır.. vb” şeklinde matematik problemlerine de benzeyen soru tipleriyle meşhur olan bu konuyu iyice öğrenmenizin en büyük artısı arkadaşlar, sorularda muhakeme ve yorumlama gücünüz gelişerek konuyla alakalı bir çok kaynaktan farklı soruları çözebilecek ve deneme sınavında banko çıkacak olan bir konunun sorularını da garanti altına almış olacaksınız!

Matematik dersini seven veya sevmeyen herkesin bir noktaya kadar sınavlar nedeniyle veya daha iyi bir puan alabilmek gayesiyle Sayı Basamakları gibi önemli ve kolay anlaşılabilir bir konuya çalışmasının son derece kolay ve akılcı bir matematik yaklaşımı olacağı da açıktır. Şimdi siz bir sözelci ya da yabancı dil alanından öğrenci olarak kendinize bir kaç hedef matematik konusu seçerek matematikten de az bir puan almak istemez misiniz? Elbette istersiniz.. işte bu işe başlayınca bu konulardan birinin matematik sayı basamakları konusu veya sayı çözümlemeleri olduğunu anlayabilirsiniz zaten size tavsiyem şu yukarıdaki video dersi detay hocanın esrarengiz matematik anlatımıyla izleyin ve anlamazsanız mutlaka bu videonun altına yorum yazın ama anlayacağınızı düşünüyorum çünkü detay hocayı diğer hocalarımızdan ayıran en önemli fark son derece titiz, disiplinli ve düzenli bir şekilde anlatmasıdır matematiği.

Hani bazı insanlar matematikçidir de bu onların iç ve dış dünyasına yansır, geometrik bir stilleri vardır. Detay hocanın anlatımındaki ahenk de kişiliğinin göstergesi.. O kadar derli toplu ve tane tane anlatmış ki sitemiz editörleri bile hayran kalıyorlar nerde kaldı ki siz öğrenciler bu matematik hocamızın Sayı Basamakları Konu anlatımından istifade edemesin..

Bir önceki videolu ekol hoca ders anlatımımız olan YGS Matematik 1 Temel Kavramlar Konu Anlatımı başlıklı dersimize de bakmanızı öneririz

One thought on “Detay Hoca Sayı Basamakları Konu Anlatımı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>