Biyoloji Konu Anlatımları YGS ve LYS Biyoloji Video Dersleri



Biyoloji Ders Videoları Biyoloji Konusu İzleBiyoloji Konu Anlatımları YGS ve LYS Biyoloji Video Dersleri ve biyoloji içeriğiyle yayın yapan http://www.anti-b.com websitesinde öğrencilerimiz biyolojik kavramlar ve canlıların temel bileşenleri ile başlayan ve devam eden tüm yeni müfredat konularını kolaylıkla bulabileceklerdir. Özellikle netleri düşük olan ve bu dersi ezberlemek istemiyorum diyenlerin ygs ve lys sınavlarında başarılı olabilmek ve daha yüksek netler yapmak suretiyle çıtayı yükseltmek gayretinde olan arkadaşlarımızın tercihi olan anti-b biyoloji setinde tüm biyoloji konu anlatımları gerekli videolu dersler ve soru çözümleri yer almakta ve videoların tamamı da biyoloji animasyonlarıyla donatılmıştır. Video dersleri izlerken öğrencilerin en çok zorlandıkları konular ve kolayca halledebilecekleri konular hepsi birlikte ele alınarak video ders izlerken diğer yandan konuyla ilgili çıkmış soru çözümleri ve grafik-şekil ağırlıklı konu anlatımlarına da yer verilmiştir. Boşaltım sistemi konu anlatımında böbrekler üzerinde durulurken boşaltım artıklarının da detaylı izahı yapılmak suretiyle ösym’nin konuyla ilgili sorabileceği tüm sorular önceden tesbit edilmeye çalışılmıştır.

Biyolojide daha çok öğrenciler konuyu öğrenmek yerine ezberlemek suretiyle kolaya yönelmektedirler. Bu daha çok biyoloji dersine nasıl çalışacağımızı bilmemekten kaynaklanan ciddi bir sorundur. Bu ciddi sorunun halledilmesi için teknik olarak biyoloji dersine nasıl çalışmamız gerektiğini anlamamıza yardımcı olan dökümanlardan yararlanmak, anti-b gibi oldukça özel bir formülden faydalanmak son derece yerinde ve akılcı bir karar olacak kanaatindeyiz. Özellikle videolu biyoloji konu anlatımı deyince her daim karşımıza çıkması muhtemel olan bu sitenin içeriği tamamen endokrin sistem, ygs biyoloji, ekol hoca biyoloji gibi özelleşmiş bir takım konulardan oluşuyorsa da her zaman grafik sorularını çözerek metabolizmayı ve atp yi de anlamak gerekebilir. Şimdi bize düşen en azından bir derse çalışırken eğer derdimiz bu ygs ve lys denilen sınavda başarılı olmaksa tabi ki başarıyı yakalamaya yönelik adımları oldukça hızlı bir şekilde atmak suretiyle video derslerimizden maksimum derecede yararlanabilmeyi de bilmektir. Şimdi her zaman da bahsettiğimiz birşey var o da konu açılmışken biyolojik katalizörler enzimler konu anlatımı ve ekol hoca biyoloji dersleri hakkında bir takım gerçek dışı haberlerdir. Biyolojinin her zaman aklımızda olması anti-b ile mümkündür bunu da unutmamak ve her daim akılda bırakmak yerinde olabilir diye düşünmekteyiz.

Bir önceki ekol hoca video dersimiz olan 2.Dereceden Eşitsizlikler Konu Anlatımı ( Video Ders ) konu anlatımında lys 2.dereceden eşitsizlikler hakkında detaylı bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>