Anlatım Biçimleri Konu AnlatımıDil ve Anlatım Video Dersleri paylaşımlarımız devam ediyor. Bir önceki video ders olan “Sözcükte Anlam” konu anlatımını izlemediyseniz öncelikle onu izlemenizi öneririz. Bu derste cümlede anlam bütünlüğü ve anlam çeşitlerine göre cümleler anlatılmaktadır. Buna göre deneme sıbanlarında YGS ve LYS sınavlarında karşınıza çıkan tüm cümlede anlam sorularını kolaylıkla yapabileceğiniz çözüm teknikleri video dersimizde yer almaktadır.

Anlatım Biçimleri Video Dersimizi izleyerek Dil ve Anlatım testlerindeki eksiklerinizi bir nebze de olsa tamamlayabilirsiniz. Konu Anlatımımız öğrencilerin Türkçe veya Dil ve Anlatım dersinde en yüksek başarıyı yakalayabilmeleri için paylaşılıyor.

Bir önceki videolu ekol hoca ders anlatımımız olan Paragrafta Anlam Konu Anlatımı başlıklı dersimize de bakmanızı öneririz

5 thoughts on “Anlatım Biçimleri Konu Anlatımı

  1. çok güzel anlatıyorsunuz hepinize teşekkür ediyorum sizin syenizde birçok insan konu eksiğini gideriyor .Allah sizden razı olsun tekrar teşekkürler :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>