Adjective Order ( Sıfatların Öncelik Sırası) Konu Anlatımıkan Çelen – Adjective Order ( Cümlede Sıfatların Öncelik Sırası) Konu anlatımından herkese merhaba arkadaşlar. Bildiğiniz gibi Türkçede olduğu gibi ingilizce dilinde de sıfatların bir kullanım şekli var ve bazı kurallar bulunuyor.Özkan Çelen hocamız adjective order dersinde sıfatların öncelik sırasını ele almaktadır.

Bir önceki ekol hoca video dersimiz olan Family Terms ( Akrabalık Terimleri) İngilizce Konu Anlatımı konu anlatımında family terms konu anlatımı ve ingilizce akrabalık terimleri hakkında detaylı bilgiler verilmektedir.

31 thoughts on “Adjective Order ( Sıfatların Öncelik Sırası) Konu Anlatımı

  1. hocam bir öğretmenden ilk defa bu kadar şey alıyorum hocam süper anlatıyorsunuz hocam adamın dibisiniz

  2. Hocam,sizin kadar güzel konu anlatan birini daha görmedim.Çok teşekkür ederim.Bu bilgiler,insanların çok işine yarıyor.Böyle devam edin.

  3. çok güzel anlatıyorsunuz yarrın sınavım var yüksek not alırsam çok mutluu olurum şimdiden teşkkür

  4. çok güzel anlatıyorsunuz yarrın sınavım var yüksek not alırsam size dua adicem şimdiden teşkkür

  5. hocam walaha maşllanız var yha on numara anlatıyosunz helal olSun :)

    büyüksünüz <3<3<3<3

  6. hocam elinizie dilinize sesinize nefesinize saglık çok sagolun anlayamadıgım ingilizceyiöğrettiniz bana çok teşekkürler allah razı olsun

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>