9.Sınıf Matematik Mantık Soru Çözüm Videosu 19.Sınıf Matematik Mantık Soru Çözüm Videosu 1 içeriğinde önermeler başta olmak üzere, açık ve kapalı önermeler, önermelerin ispatlanması elektrik devrelerine uygulanması gibi konularla alakalı Nejdet Kirpi hocamız tarafından detaylı bir şekilde Mantık soruları çözülmektedir. Tüm 9.Sınıf arkadaşlarımıza derslerde başarılar dileriz.

Bir önceki ekol hoca video dersimiz olan Hareket Problemleri YGS Matematik Soru Çözümü Nejdet Kirpi Test 1 konu anlatımında hareket problemleri soru çözümü hakkında detaylı bilgiler verilmektedir.

54 thoughts on “9.Sınıf Matematik Mantık Soru Çözüm Videosu 1

 1. hocam eger yorumu görürsenin 05333628559 no.telefonu arayın hocam bu sene bu konuları çok iyi anladım sınıf birincisi gibiydim ama yaz tatiindeyim biti yarın bir okulun sınavı var görürseniz lütfen arayın bunlar şu an çok karışık geliyor bir formülü varmı lütfen hocam hayatım size baglı

 2. Hocam Allah Razı olsun ağzınıza sağlık emeği geçen tüm hocalarıma teşekkürler….

 3. bu neya yarım saattir ugraşıyorum açılmıyor yarınki sınavdan sıfır çekecem yaa açılmıyorsa kaldırın arkadaş

 4. vallahi hocam harika bir anlatımınız var birçok arkadaşada bu siteyi önerdim başarılarınızın devamını diliyorum

 5. allah razı olsun pazartesi sanava ço…k yardımı olcak bana saolasın herkeze önerim bu siteyi altık başka konu varmı acaba

 6. yalancı gördüm ,düzenbaz gördüm ama bu kadarını da görmedim arkadaş ! Video açılmıyor be ! Herkes aynı yorumu yazmış,çok harika ,yarın ki sınavdan çok iyi not alıcam ,siz ……. ……… !

  1. merhaba orçun.. admin olarak bu eleştirine bir cevap verelim.. video açılıyor.. belki tarayıcında bir sorun vs olabilir..

 7. Hocam bu konuyu anlamamıştım ama Allah razı olsun sizden ya süper anladım yarınki sınavdan inş iyi alırım :)

 8. Hocam çok yardımcı oldunuz yarında sınavım var pekiştirmeme yardım ettiğiniz için teşekkürler :)

 9. Hocam muhteşem anlatmışsınız gerçekten hiç bu kadar hevesli bir şekilde matematiği dinlememiştim sizin sayenizde bunu yaptım çok teşekkürler

  1. hocam vlla cok iyi anladım ve ilk defa heyecanlı bir matamatik dersi dnledm allah razı olsun

 10. cok teşekkür ederim yaa sınavım var çok yardımcı oldu sizinle birlikte çözerken iyide bakalım tek basıma cozebilecek miyim hala anlamadığım yerler var..

 11. yok ardık hocam anlatınca dalmışımya nerdeyse nini gibi söylediniz hellal süperdi yaa

 12. allah razı olsun bizim hocadan daha iianlattın emeğine yüreğine sağlık……..

 13. Hocam Allah Razı olsun senden bugün yazılımız var Allahın izniyle ve senin de büyük emeginle insallah iyi geçer sınavım … :)

 14. Hocam ellerinize ve ağzınıza sağlık gercekten çok iyi anladım . En sade halini yapamıyordum sayenizde şimdi yapabiliyorum . ALlah arazı olsun . :)

 15. koşullu önerme özellikleri: 2. soru 0 olur . dikkat edin ise kuralında 2. 0 iken her zaman sonuç sıfırdı.O BÖLÜM YANLIŞ HOCAM.

 16. Allah razı olsun gerçektn okulda hiç bir şey anlamamıştm bu öğretmen sayesinde anladım herkezin izlemesini tavsiye ederm şuan gerçkten çok mutluyum anlamak kadar güzel bir şey yok :))))

 17. hocam cok saolun konuyu sizin sayenizde iyi bi pekiştirdim sınavım da vardı baya yardımcı oldunuz

 18. harbiden helal olsun eyvallah bizim matematik hocasın dan daha iyi anlatıon tebrikler çok yardımcı oldunuz :D

 19. valla çok saolun yarın sınavım vardı çok iyi bir hazırlık oldu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>