14 thoughts on “10.Sınıf Geometri Doğru Denklemleri

  1. Allah razı olsun emeginize saglık çok yararı oluyor öğrenmek isteyen çok şey ögrenebilir bu videolardan , saçma yorumlar yazmanın bi anlamı yok bence.

  2. doğrular konusunda 10 alt başlık bulunuyor . videoda ise sadece 2 tanesini göstermiş buna mı iyi diyorsunuz ? siz liseye mi gidiyorsunuz yoksa ilk okulamı ?

  3. ya pardon ama yanlışlık var videoda 4 ten 2 yi çıkardı eksi 6 yazdı artı altı olcaktı bi bakarmısınız

  4. müzeyyen niye artislik yapıyon yani kendini mi göstermeye çalışıyon anlamadımki tamam fen lisesine gidiyonda niye söylüyon milleti ezik durumamı düşürmeye çalışıyon ”fen lisesindeki arkadaşlarıma bu siteyi önericem” diyon okuldaki arkadaşlarımda diyebilridin ama sen fen lisesi öğrencisi olduğun için ismini duyurmaya çalışıyon normal bir lisede olsa öyle yazamazdın işte düz lisedeki arkadaşlarıma önerecem bu sayfayı diyemezdin inşallah başarılı olamazsın kibirle bir yere varamazsınız inşallah….

  5. çok teşekkürler sağolun yarın yazılım var çok yardımcı oldu.
    fen lisesindeki okul arkadaşlarıma bu siteyi önericem…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>